×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

نــــــــــــاز و نــيــــــــــــاز

زنـــدگــــــــــــي

× گمشده این نسل،اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس نه بر اعتماد ،اعتقادیست و نه بر اعتقاد، اعتماد ====================== اینجا دنیای کوچیک منه... به دنیای من خوش اومدید... تمام احساس من اینجاست... من آروم ترین آدم دنیام... قدمتون رو چشم...
×

آدرس وبلاگ من

nazoniyaz.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/maryam1340

لیست دوستان

خانمها: از چه مردانی باید دوری کنید ؟

 نامناسب بودن همه ی مردها آشکار نیست. ممکن است زنی با مردی آشنا شود و قبل از اینکه بفهمد این مرد مناسب او نیست، به او علاقه مند شده و ازدواجی زود هنگام و بدون تحقیق و تفکر انجام گیرد که پایانی خوش نخواهد داشت. اگر هنوز در سنين بیست سالگی هستید و نمی‌توانید از برخورد و آشنایی با خواستگارانی که در این مقاله برایتان معرفی می‌کنیم، مقاومت کنید، چندان اشکالی ندارد، آشنایی شما برای کسب تجربه چندان هم بد نیست. اما اگر به دنبال شریک ازدواج هستید، وقت خود را در ارتباط با مردهایی مثل اینها که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم تلف نکنید. البته ممکن است این مردان در نگاه اول معقول به نظر بیایند، و حتی دوستتان هم بدارند (البته به طریق خودشان)، اما مطمئن باشید که هیچوقت با شما ازدواج نخواهند کرد. اگر به دنبال ازدواجی بادوام هستید و با یکی از انواع مردهای زیر آشنا شده‌اید، سریعاً رابطه تان را قطع کنید.
 
 مردانی که به شما پاسخ نمی‌دهند!
اگر با مردی صحبت می‌کنید و قصد آشنایی با و او به طریق معمول به سؤالات و صحبت‌های شما پاسخ نمی‌دهد، دیگر به او فکر نکنید. این آدم ممکن است عصبی باشد یا اصلاً از شما خوشش نیامده باشد. البته علت حرف نزدن یا جواب ندادن‌های او اهمیت چندانی هم ندارد.
مردانی که می‌خواهند سوپراستار شوند
 
(حال در عرصه‌های مختلف) اصلاً موارد خوبی برای ازدواج به حساب نمی‌آیند. رویای ستاره شدن، هر علاقه ی دیگری را در زندگی عادی و زندگی زناشویی آنها از بین می‌برد. بدتر از همه اینکه، عاقبت زنی که چنین مردی را در راه رسیدن به رویایش یاری کند، بسیار دردناک است: پاداش ستاره شدن، رسیدن به انواع و اقسام زن‌ها و دخترهای زیبا و جذاب است. همیشه همینطور بوده است. مردها در هر عرصه ای که معروف شوند، چه سینما، چه سیاست، تجارت یا هر رشته دیگری، زنان بخشی از پاداش و درآمد آنها هستند. زنان زیادی دور این آدم‌های موفق چرخ می‌زنند و آماده ی انجام هر خدمتی برای آنها هستند!! اما اکثر خانم‌ها این واقعیت تلخ را فراموش می‌کنند. من همیشه از تعداد زیاد تلفن‌های خانم‌هایی که فکر می‌کنند مرد زندگیشان فلان هنرپیشه یا خواننده مشهور است، در عجبم، آنهم نه به عنوان قهرمان رویاهای زندگیشان، بلکه به عنوان شوهر!!
 
مردان متاهل
این دسته از مردان که وضعیتشان معمولاً مشخص تر از سایرین است، اما با این وجود باز هم زنان زیادی برای مشاوره به من مراجعه می‌کنند و می‌گویند که عاشق یک مرد متاهل شده اند و از این قبیل مشکلات! این مسئله ممکن است برای هر کسی در زندگی اتفاق بیفتد. من خودم به شخصه فکر می‌کنم اگر از این دسته از مردان دوری شود، ریشه بسیاری از مشکلات در زندگی شما حل می‌شود. مردان متاهل معمولاً ترفندهای زیادی برای به دام انداختن شما دارند. در شروع آشنایی ممکن است به شما بگویند که "فقط کمی متاهل هستند!!" اگر شما برخورد مثبت از خود نشان ندادید، سعی می‌کنند شما را با هزار و یک دلیل قانع کنند و معمولاً می‌گویند که با همسرشان تفاهم ندارند و یا همسرشان آنها را درک نمی‌کند، یا سالهاست که با او رابطه عاطفی مطلوب نداشته‌اند و فقط منتظر این هستند که بچه‌هایشان ازدواج کنند تا از هم طلاق بگیرند. شما نباید هیچیک از این حرف‌ها را باور کنید. حتی ممکن است بعضی از آنها به دروغ به شما بگویند که مجردند. شما از کجا ممکن است پی به دروغ آنها ببرید؟ البته راه‌ها و نشانه‌های زیادی وجود دارد. چنین مردی هیچوقت شماره تلفن خانه اش را به شما نخواهد داد. روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها هیچوقت با شما نخواهد بود.
 
مردی که به تازگی از زن قبلی جدا شده است!
این مرد هم ممکن است متاهل باشد، چون هنوز عمیقاً به همسر یا نامزد قبلی اش وابسته است. این مرد که به تازگی از همسر یا نامزدش جدا شده است، اصلاً موقعیت یا روحیه ی مناسبی ندارد که شما لایق آن باشید. قلب این مرد شکسته است. هنوز هم به برگرداندن و زندگی با زن قبلی فکر می‌کند. از فکر اینکه ممکن است آن زن با مرد دیگری رابطه داشته باشد دیوانه می‌شود. دلش به حال بچه‌هایش می‌سوزد، برای خانه ای که از دست داده متاسف است و نگران این است که چطور می‌تواند همه ی این چیزها را دوباره بسازد. او اصلاً برای دوباره عاشق شدن آمادگی ندارد. مدت زمان زیادی باید بگذرد تا او این آمادگی را به دست آورد. او ممکن است هرقت که شما بخواهید با شما قرار بگذارد، اما مطمئناً هیچوقت از ساعاتی که کنار او می‌گذرانید لذت نخواهید برد. مهم نیست کجا بروید یا چه چیزی به یکدیگر بگویید، همه ی کارهای او نشانی از زندگی گذشته اش خواهد داشت. چنین مردهایی همیشه به دنبال زنانی هستند که بتوانند موقتاً خلاء زندگی آنها را پر کنند. این زن‌ها فکر می‌کنند که با نزدیک شدن به آن مرد و برقراری رابطه صمیمانه قادر خواهند بود در آخر کار آن مرد را از آنِ خود کنند، اما معمولاً چنین نیست. این مردها بعد از گذشت چند مدت بهبود می‌یابند، و اولین کارشان هم پس از بهبودی رفتن به سراغ زن‌های جدید خواهد بود، زنانی جالب و جذاب که فکر زن قبلی را به کلی از ذهنشان محو کند. اگر احساس می‌کنید که به مردی که تازه از همسر یا دوست دخترش جدا شده علاقه مند شده اید، اجازه بدهید او این دوره نقاهت را با تفکرات خود بگذراند و شما از دور اوضاع را بررسی کنید تا شاید بعد از بهبودی توانستید در این مورد با هم مذاکره کنید.
 
مردان تنبل و بیکاره
 چنین مردی هیچ وقت قبض‌هایش را پرداخت نمی‌کند، نمی‌توان به او تکیه کرد و وقتی هم صحبت به ازدواج می‌کشد، همیشه شما را ناامید می‌کند. زندگی این مرد آنقدر با بدبختی همراه است که نمی‌تواند آن را با کس دیگری هم شریک شود. اکثر اوقات خانم‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند این مردها را اصلاح کنند و از آنها شوهرهایی ایده آل و کامل بسازند. اما اصلاً اینطور نیست. این مردها معمولاً به مواد مخدر، الکل، قمار و ... رو می‌آورند و اگر هم وارد این مسائل نشوند، آنقدر وعده و قول الکی به شما خواهند داد که خسته تان خواهند کرد. یکی از این وعده‌ها هم وعده ازدواج با شما خواهد بود!
 
 مردان همیشه مجرد
 این مردها در نگاه اول بسیار معقول و مناسب می‌رسند. اوضاع زندگیشان معمولاً بینقص و عالی است و همه چیز سر جای خودش است. خانه ی عالی، اتومبیل عالی، خدمتکار و...فقط شما را کم دارد که بانوی آن خانه شوید. این همه ی رویایی است که در سر دارید. اما فراموشش کنید. ممکن است خانه و دارایی‌های او به نظر عالی بیاید، اما خودِ او چنین نیست. قرار گذاشتن با او ممکن است جالب و مفرح به نظر آید، اما برای ازدواج فقط یک سراب است. چنین مردهایی به هیچ عنوان حاضر نیستتند که استقلال خود را که به این سختی حفظ کرده اند را به این آسانی از چنگ بدهند. دوست ندارند که کسی روال عادی زندگی آنها را مختل کند، از بچه خوششان نمی‌آید، هیچوقت وعده ی ازدواج به کسی نمی‌دهد، بالای چهل سال دارد و هیچوقت با هیچ زنی زندگی نکرده است. هیچ چیز نمی‌تواند این رویه ی سفت و سخت را برهم بزند. پس وقتتان را تلف نکنید، تغییر دادن این مرد به این آسانی‌ها نیست و تقریباً غیرممکن است. نباید منتظر معجزه بنشینید.
 
با این وقت تلف کننده‌ها چه کنیم؟
 دوست دارید بدانید که با این مردان که بودن با آنها فقط وقت تلف کردن است چه باید بکنید؟برای بهبود زندگی آینده‌تان چه کاری می‌شود انجام داد؟ 1. هر نوع خیال و رویا که برای تغییر دادن او در سر دارید را دور بریزید. 2. اگر به نظرتان مرد جذابی است، با وجود همه ی ویژگی‌های نامناسبی که در بالا ذکر شد، سعی کنید مدتی خود را دور نگه دارید تا بتوانید منطقی تصمیم بگیرید. البته با گذراندن وقتتان با این وقت تلف کننده‌ها، حداقل از خطر ازدواج‌های توام با شکست محفوظ خواهید ماند. همیشه یادتان باشد، این مردها هیچکدام هیچوقت با شما شما را وارد گرداب بدبختی کنند. پس هوشمندی خود را به خاطر احساسات ازدواج نخواهند کرد. بعضی از آنها ممکن است آنقدر بد باشند که نشان دهند که دوستتان دارند و عاشقتان هستند و کنار نگذارید.
یکشنبه 20 دی 1389 - 9:30:40 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

http://www.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 20 اردیبهشت 1392   6:44:16 AM

جالب بود

http://mafidfata.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 20 اردیبهشت 1392   6:23:28 AM

با سلام

شما پيش يك روان پزشك بريد

چون كلان از مرد مثنفري  .چرا؟

مرد وزن هردو يكي هستن .ذات ادما فرق ميكنه

http://www.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 1 اسفند 1389   1:31:30 AM

سلام این حقیر هم مطالب شمارو  در رابطه صداقت وهم شناخت مردانی که باید ازشون دور بودرا مطالعه کردم با عرض پوزش وادای احترام بنظرم شما انسان ناراحتی هستید بهتره مشاوره بگیرید زنان ومردان از افرینش تا حالا در کنار یکدیگر بوده اند نه در مقابل هم گاهی اختلافات وبعضا خطاهایی وجود داردولی  این نوع اظهار نظرها بیشتر زاییده توهمات شخصیه.......................................موفق باشید

http://www.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 28 بهمن 1389   7:59:13 AM

ba salam.webeton jaleb bood va man ghabool daram va tanaha eshkale khanomha zood bavary va sadeh andeishie anhast,dar kool ham mard bad hast va ham marde bad ama dar in mored bastegi be ahdafe do taraf va maghasedeh anha mibahad..man hamisheh to rabetam sadegh boodam va tarafe moghabelam ham rahat boodeh har fekri ke too saram basheh rahat ba tarafe moghabelam aoonvan mikonam..man motoahelam va ba monshie khodam rabeteh daram va az ebteda ta yek mahe pish ke tamam shood hamisheh bahash rahat boodam va az ebteda hameh chizoo barash tozih dadam va ye rabeteh khili ziba dashtim..va besiar az sexemoon lezat mibordim

http://che.baxblog.com

ارسال پيام

جمعه 25 دی 1389   10:11:02 AM

چه تحويلي ميگيريد خودتونو...از چه مرداني باس دوري كرد؟يعني چي؟ما مردها اراده كنيم شما ميترشيد كوچولوها.ميمونيد ور دل مامي...در واقع بايد مينوشتيد از چه زناني باس دوري كرد كه جوابشم همه زنهاست.چرا؟چون زن خوب زني كه مرده باشه.      خلاص

http://www.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 دی 1389   8:43:45 PM

Likes 1

از چشمهای من هیجان را گرفته اید

این روزها عجب خودتان را گرفته اید


با این سکوت و نگاه و غضب به چشم

حرف و کلام و دهان را گرفته اید


حرف بدی نمی زنم اما شما به فحش

از این غزل تمام بیان را گرفته اید


اردیبهشت نیست که اردی جهنم است

لبهای سرختان که دهان را گرفته اید


آقا جسارت است ببخشید یک سوال !

با اخمتان کجای جهان را گرفته اید ؟


آقا شما که درس نخواندید پس کجا ؟

کِی د کترای زخم زبان را گرفته اید ؟


آقا جواب نامه ندادید بس نبود ؟

دیگر چرا کبوترمان را گرفته اید ؟


آقا اجالتاًً برویم آخر غزل

نه اینکه وقت نیست امان را گرفته اید


اما به ما نیامده دل کندن از شما

ali

alikiahour

http://www.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 دی 1389   2:33:08 AM

web e kheili kheili khobi,sakhtin,tabrik migam,chenin kari to in jameeie ma kheili baeedeh,starte khobi hast.

ali

alikiahour

http://www.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 دی 1389   2:18:47 AM

farhangeh hakem ba ma,madaneh zan dar be 2nbaleh 2khataraneh zood bavar hastand,bad tar az hameh inke hatta pa faratar gozashteh va ghole ezdevaj ham midahand,va az hameh bad tar inke dar ertebat ba chand nafar oon ham be vaziat moshabeh,albateh 2khtarani hastand ke in ro bavar konand,va 2 khatarani ke in rabeteh ro ghabool konanad,vali goosh haie zood bavareh 2khtara va ham chenin  khianat dideh ha,khod khianat kar mishavand,ia be dalileh oghdeie shekasteh aatefi ke moojebe taskineh khodeshan hast va ia be dalileh tars az vabastegi,dar har 2 halat,pesari ke raftareh moshabeh ro dar pish gerefteh zarar nemikoneh,vali pesari ke raftare motavafet va 2rost ro ettekhaz kardeh inja zarar mikoneh.khob age bekhad khod khahi koneh cycle maioob ,vali age baz ettemad koneh,shekast ,pas aghl mige ke az 2khtara parhiz koneh,ya bebineh ke chi mishe???

ali

alikiahour

http://www.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 22 دی 1389   2:15:06 AM

jaalebeh,vali man ba hameie in ha movafegh nistam,setareh shodan,khobe?,albatte ba taahhod,bodan dar kenaresh,nazareh shoma ha mesle nazareh neicheh hast,ke migoft pishe zan ba taazianeh baiad raft,har zani va 2khtari bar asaseh niaz haie khod ie nafar ra entekhab mikonad,

eh farhangeh hakem bar ma,

آخرین مطالب


باز دید از کانالهای من در تلگرام


سخنان بزرگان درباره‌ي خواب و رويا


دل‌های پاک


حسـرت واقعـی


تقدیم به تمام پدران


بدون شرح


هی فلانی! دیگر هوای برگرداندنت را ندارم


شوهر نگران


محض خدا برگرد


تقديم به نامردترين مرد روي زمين


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

18728 بازدید

50 بازدید امروز

21 بازدید دیروز

176 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem